Şekilli nick oyun severlerin son dönemde gözdesi olmuş ve şekilli nick yazma araçları ile sağlanan, yazıların şekilli yazı haline dönüştürüldüğü bir yazı biçimidir. Şekilli nick nasıl yazılır? Şekilli nick nasıl oluşturulur? Şekilli nickler nerelerde kullanılır? Şekilli nick yazma nasıl yapılır? Şekilli yazı nasıl yazılır? Gibi tüm sorularınızın cevabı burada! Hemen aşağıdaki bölüme bir şey yaz ve anında şekilli yazıya dönüşsün.

Kalın yazı
Eğik Yazı
Kalın Eğik Yazı
Eş Aralıklı
antrophobia
Antik
Parasal
Gölgeli Yazı
Aralıklı
Bulanık
Küçük Harf
Minik Dev
Başaşağı
Üst yazılı
h4k3r
İncecik
Sup Script
Super Script
Küçücük
Büyülü
Pürüzsüz
Kareli Yazı
Siyah Kareli Yazı
İç içe Kareli Yazı
Baloncuk
Koyu Baloncuk
Garip Kutulu
Kalın Blok
Çaplı
Noktalı Kare
Noktalı Yuvarlak
Açısal
Şapkalı Kareli
Kaligrafi
Kalın Kaligrafi
El Yazısı
Kalın El Yazısı
Fantastik
Lapa
Sembol 1
Sembol 2
Asya Stili
Asya Stili 2
manga
Uzaylı
Gotik
rusify
Parazitli
Değişik Stil
Değişik Stil 2
Değişik Stil 3
Değişik Stil 4
Değişik Stil 5
Değişik Stil 6
Üstü Çizik
Dalgalı Çizgili
Slash
Altı Çift Çizgi
Altı Çift Çizgili
Üstü Çizgili Yazı
Altı Çizgili Yazı
Kokuşmuş
Altında Oklu
X
Güç
Noktalar Boyunca
Altı Yıldızlı
Dalgalı
Noktalı
Kalpli
Bağlantı
Yıldızlar Arası
Paramparça
İki Noktalı
zigzag
Oklu
Görünmez
Görünmez 2
Göz
Değiş Tokuş
Pinli
Çift Pinli
Üstü Dalgalı
Sonsuzluk
Dalgacıklı
bud
Tomurcuklu
Üstü Köprülü
Altı Köprülü
İki Köprü Arasında
Yıldızlı
X Küçük
Artılı
Mutlu
Üzgün
Yüzüklü
Rastgele Noktalı
Bulutlu
Martı
Ekstra Fantastik
Ekstra Fantastik 2
Lifli
paranormal
Şövalye
Şekilli Yazı ID: 1
Şekilli Yazı ID: 2
Şekilli Yazı ID: 3
Şekilli Yazı ID: 4
Şekilli Yazı ID: 5
Şekilli Yazı ID: 6
Şekilli Yazı ID: 7
Şekilli Yazı ID: 8
Şekilli Yazı ID: 9
Şekilli Yazı ID: 10
Şekilli Yazı ID: 11
Şekilli Yazı ID: 12
Şekilli Yazı ID: 13
Şekilli Yazı ID: 14
Şekilli Yazı ID: 15
Şekilli Yazı ID: 16
Şekilli Yazı ID: 17
Şekilli Yazı ID: 18
Şekilli Yazı ID: 19
Şekilli Yazı ID: 20
Şekilli Yazı ID: 21
Şekilli Yazı ID: 22
Şekilli Yazı ID: 23
Şekilli Yazı ID: 24
Şekilli Yazı ID: 25
Şekilli Yazı ID: 26
Şekilli Yazı ID: 27
Şekilli Yazı ID: 28
Şekilli Yazı ID: 29
Şekilli Yazı ID: 30
Şekilli Yazı ID: 31
Şekilli Yazı ID: 32
Şekilli Yazı ID: 33
Şekilli Yazı ID: 34
Şekilli Yazı ID: 35
Şekilli Yazı ID: 36
Şekilli Yazı ID: 37
Şekilli Yazı ID: 38
Şekilli Yazı ID: 39
Şekilli Yazı ID: 40
Şekilli Yazı ID: 41

Şekilli nick kullandığımız bir oyunda örneğin pubg mobile, rakiplerinize korku salabilir, sağ üstte çıkan şekilli nickinizle keyfinizi daha da artırabilirsiniz. Nick yazma ve şekilli nick yazma için ise şu an tam aradığınız adrestesiniz. Sizler için özenle hazırlamış olduğum şekilli nick yazma aracı ile web sitem üzerinden sekilli nick ve şekilli yazıları kolay bir şekilde oluşturup dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz!

Oynadığımız oyunlardan keyif almak, aldığımız bu keyfi artırmak hepimiz için oldukça önemli öyle değil mi? Oynadığımız bu oyunlarda kullandığımız nickler işte tam da bu konuyla alakalı. Şekilli nick ve havalı nick oynadığımız oyunlarda bizim keyfimizi artıran en önemli unsurlardan biridir.

Örneğin: Normal nickiniz “DarkSoul” olsun. Bunu çok daha şekilli şukullu ve havalı bir biçimde yazabilirsiniz:

 • ♛ 𝔇𝔞𝔯𝔨𝔖𝔬𝔲𝔩 ♛
 • ꧁dαrksσul ꧂
 • DΛЯKƧӨЦᄂ
 • ɖǟʀӄֆօʊʟ

Bu şekilde oluşturduğunuz sekilli nick çok daha havalı oldu öyle değil mi? 😉

Şekilli Nick Yazma

Herkesin merakla aradığı şekilli nick yazma konusunda şu an tam aradığınız ve doğru adrestesiniz. Şekilli nick yazma ve şekilli yazı yazma konusunda sizlerin rahatlıkla kullanabileceği ve tek tıkla kopyalayıp dilediği yerde kullanabileceği aracım ile artık nickleriniz çok daha şekilli olacak!

Adım 1: Nickinizi Belirleyin

Daha önce oyunlarda veya herhangi bir yerde kullanmış olduğunuz nickiniz varsa işini kolay 😊 Ama diyorsanız ki benim önce nick bulmaya ihtiyacım var sizleri hazır nickler ve hazır nickler bulma konumuza davet ediyorum, nickinizi belirledikten sonra buraya geri dönebilirsiniz biz kalan sağlarla devam edelim 😀

Hazır Nicklere Gitmek İçin Tıklayın

Adım 2: Şekilli Nick Yazma Aracına Nickimizi Yazalım

Bütün oyunlarda ve oyun platformlarında kullandığınız nickinizi şekilli nick haline getirmek için sizler için hazırlamış olduğum sekilli nick yazma aracını kullanabilirsiniz. Nickinizi yukarıda bulunan çubuğa yazınız! Nickimiz yine “DarkSoul” olsun.

Adım 3: Şekilli Nick Yazma Aracı Kullanımı

Nickinizi yazdıktan sonra sizlere program tarafından 100’e yakın şekilli nick çıktısı verilecektir. Dilediğinizi tek tıkla üstünde bulunan butonlarla kopyalayabilir ve dilediğiniz yere yapıştırıp kullanabilirsiniz. Size en uygun sekilli nicki seçmek artık size kalmış 😊

Adım 4: Şekilli Nickinizi Daha da Şekilli Şukullu Hale Getirme

Şekilli nick yazma aracı ile şekilli bir hale getirdiğiniz nickinize son dokunuşları yapmanın zamanı geldi. Burada da bizim karşımıza şekilli semboller çıkıyor. Bu ufak ama bir o kadar şekilli sembolleri nickinizin dilediğiniz yerinde kullanarak çok daha sekilli bir nicke sahip olabilirsiniz 😉

Şekilli Sembollere Gitmek İçin Tıklayın

Şekilli Yazı

Şekilli yazı, şekilli yazı yazma araçlarıyla oluşturulan, klavyeniz ile yazmanızın çoğu zaman mümkün olmadığı yazı fontlardır. Şekilli yazıları özellikle sosyal medya araçlarında, yazışmalarınızda ve metinlerinizde kullanabilirsiniz. Sekilli yazı yazma nasıl yapılır? Şekilli yazı nedir? Gibi tüm soruların cevapları için doğru yerdesiniz!

Bazen bir metni farklı bir biçimde yazmak isteyebiliriz. Kalın ve italik formlar artık çoğu uygulamada yer alsa da bazı fontları şekilli yazı yazma aracı olmadan oluşturmamız imkansızdır. Sizler için geliştirmiş olduğum şekilli yazı yazma aracı ile artık yazılarınızı şekilli yazı haline getirebilirsiniz!

Örneğin: Instagram biyografimize yazacağımız bir cümle olduğu düşünelim ve bu “geceyle gündüzün arasında sevdim” olsun.

 • gє¢єуℓє gυи∂υzυи αяαѕιи∂α ѕєν∂ιм
 • 𝑔𝑒𝒸𝑒𝓎𝓁𝑒 𝑔𝓊𝓃𝒹𝓊𝓏𝓊𝓃 𝒶𝓇𝒶𝓈𝒾𝓃𝒹𝒶 𝓈𝑒𝓋𝒹𝒾𝓂
 • gєcєчlє gunduzun αrαsíndα sєvdím
 • 𝕘𝕖𝕔𝕖𝕪𝕝𝕖 𝕘𝕦𝕟𝕕𝕦𝕫𝕦𝕟 𝕒𝕣𝕒𝕤𝕚𝕟𝕕𝕒 𝕤𝕖𝕧𝕕𝕚𝕞
 • ɢᴇᴄᴇʏʟᴇ ɢᴜɴᴅᴜᴢᴜɴ ᴀʀᴀsɪɴᴅᴀ sᴇᴠᴅɪᴍ
 • ᵍᵉᶜᵉʸˡᵉ ᵍᵘⁿᵈᵘᶻᵘⁿ ᵃʳᵃˢⁱⁿᵈᵃ ˢᵉᵛᵈⁱᵐ

Bu şekilde cümlemizin çok daha çarpıcı olduğu aşikâr öyle değil mi? 😉 İşte bu nedenle şekilli yazılar oldukça kullanışlıdır. Şekilli yazı yazma aracı nasıl kullanılır? Şekilli yazı yazma nasıl yapılır? Gibi sorularınız için buyurun aşağıya devam edelim.

Şekilli Yazı Yazma

Herkesin merakla aradığı şekilli yazı yazma konusunda şu an tam aradığınız ve doğru adrestesiniz. Şekilli yazı ve şekilli yazı yazma konusunda sizlerin rahatlıkla kullanabileceği ve tek tıkla kopyalayıp dilediği yerde kullanabileceği aracım ile artık yazılarınız çok daha şekilli olacak!

Adım 1: Dilediğiniz Kelimeyi veya Cümleyi Yazın

Şekilli yazı haline getirmek istediğiniz kelimeyi veya cümleyi yukarıdaki boşluğa yazdıktan sonra size onlarca farklı fontta şekilli yazı çıktısı verecektir.

Adım 2: Kopyala ve Yapıştır!

Yazdığınız yazının istediğiniz şekilli yazı halini kopyalayıp dilediğiniz yere yapıştırın. Instagram, Twitter, WhatsApp, Facebook ve diğer tüm istediğiniz uygulamada bu şekilli yazıları kullanabilirsiniz.

İşte gördüğünüz gibi şekilli yazı yazma bu kadar basit 😊 Sizlerde istediğiniz yazıları sekilli yazıya dönüştürmek istiyorsanız yapacaklarınız bu kadar basit, keyifli sekilli yazı yazmalar 😉

El Yazısı Yazma

El yazısı yazma oldukça estetik bir görünümü olan metin türüdür. Normal bir metni el yazısına çevirebilir ve metinlerinize estetik katabilirsiniz. Örneğin metnimiz: “Gönül almayı bilmeyene ömür emanet edilmez.” olsun. Bu sözü el yazısı yazma şeklinde yapalım:

 • El Yazısı: 𝒢ö𝓃ü𝓁 𝒶𝓁𝓂𝒶𝓎ı 𝒷𝒾𝓁𝓂𝑒𝓎𝑒𝓃𝑒 ö𝓂ü𝓇 𝑒𝓂𝒶𝓃𝑒𝓉 𝑒𝒹𝒾𝓁𝓂𝑒𝓏.
 • Kalın El Yazısı: 𝓖ö𝓷ü𝓵 𝓪𝓵𝓶𝓪𝔂ı 𝓫𝓲𝓵𝓶𝓮𝔂𝓮𝓷𝓮 ö𝓶ü𝓻 𝓮𝓶𝓪𝓷𝓮𝓽 𝓮𝓭𝓲𝓵𝓶𝓮𝔃.
 • Kaligrafi: 𝔊ö𝔫ü𝔩 𝔞𝔩𝔪𝔞𝔶ı 𝔟𝔦𝔩𝔪𝔢𝔶𝔢𝔫𝔢 ö𝔪ü𝔯 𝔢𝔪𝔞𝔫𝔢𝔱 𝔢𝔡𝔦𝔩𝔪𝔢𝔷.
 • Kalın Kaligrafi: 𝕲ö𝖓ü𝖑 𝖆𝖑𝖒𝖆𝖞ı 𝖇𝖎𝖑𝖒𝖊𝖞𝖊𝖓𝖊 ö𝖒ü𝖗 𝖊𝖒𝖆𝖓𝖊𝖙 𝖊𝖉𝖎𝖑𝖒𝖊𝖟.

Şekilli nick yazma aracımız sayesinde bu sözü 4 farklı şekilde yazabildik. Sizlerde dilediğiniz kelimeyi, sözü veya metni şekilli yazı yazma aracımızı kullanarak el yazısı şekline getirebilirsiniz.

Şekilli İsim Yazma

Şekilli nick yazma aracını Instagram, Twitter, WhatsApp veya Discord çeşitli sosyal medya ve mesajlaşma platformlarında şekilli isim yazmak için kullanabilirsiniz. Şekilli isim yazma oldukça basit ve kolay bir işlemin ardından sizlere sunulur, oluşturmuş olduğunuz şekilli ismi dilediğiniz yerde kullanabilir ve havalı isim yazmanın keyfini çıkarabilirsiniz 😉 Örneğin ben kendi ismimi şekilli isim yazma aracı ile şu şekillerde kullanabilirim:

 • 𝙼𝚎𝚑𝚖𝚎𝚝 𝙳𝚒𝚕𝚎𝚔𝚌𝚒
 • мєнмєт ∂ιℓєк¢ι
 • 𝕸𝖊𝖍𝖒𝖊𝖙 𝕯𝖎𝖑𝖊𝖐𝖈𝖎
 • mєhmєt dílєkcí
 • 𝕄𝕖𝕙𝕞𝕖𝕥 𝔻𝕚𝕝𝕖𝕜𝕔𝕚
 • ɯǝɥɯǝʇ pılǝʞɔı
 • 🅼🅴🅷🅼🅴🆃 🅳🅸🅻🅴🅺🅲🅸
 • 🅜🅔🅗🅜🅔🅣 🅓🅘🅛🅔🅚🅒🅘
 • ᗰᗴᕼᗰᗴ丅 ᗪIᒪᗴᛕᑕI

Instagram Şekilli Yazı

Instagram şekilli yazı, instagram profilinizi daha şekilli ve havalı bir hale getirmenize yarar. Kullandığımız şekilli yazı aracı ile instagram platformunda şekilli isim yazabilir, şekilli biyografi yapabilir veya bu şekilli yazıları yorumlarda kullanabiliriz. Instagram şekilli yazı nasıl yazılır? Instagram şekilli biyografi nasıl oluşturulur? Gibi sorularınız tüm cevapları burada! Hemen şekilli yazı aracı ile dilediğin şekilde havalı bir instagram profili oluşturabilirsin! 😉

Twitter Şekilli Yazı 

Twitter şekilli yazı, twitter profilinizi ve attığınız tweetleri daha şekilli ve havalı bir hale getirmenize yarar. Kullandığımız şekilli yazı aracı ile twitter platformunda şekilli isim yazabilir, şekilli biyografi yapabilir veya bu şekilli yazıları tweetlerinizde kullanabiliriz. Twitter şekilli yazı nasıl yazılır? Twitter şekilli biyografi nasıl oluşturulur? Gibi sorularınız tüm cevapları burada! Hemen şekilli yazı aracı ile dilediğin şekilde havalı bir tweet atabilirsin! 😉

WhatsApp Şekilli Yazı

Whatsapp şekilli yazı, whatsapp üzerinde şekilli yazı kullanarak mesaj göndermek veya profilinizdeki duruma şekilli yazı yazma anlamına gelmektedir. Whatsapp şekilli yazma için şekilli yazı yazma aracımı kullanabilir ve dilediğiniz mesajı şekilli bir hale getirebilirsiniz.

Discord Şekilli Nick

Discord şekilli nick, discord üzerinde şekilli yazı kullanarak mesaj göndermek veya profilinizdeki bilgileri şekilli yazma anlamına gelmektedir. Discord şekilli nick yazma için şekilli yazı yazma aracımı kullanabilir discord üzerinde daha havalı bir nicke sahip olabilirsiniz 😉

PUBG Şekilli Nick

Pubg şekilli nick, pubg mobile oyununda kullandığınız nicklerin daha havalı bir hale getirilmesidir. Pubg mobile oyununda çok daha şekilli ve çok daha havalı bir nicke sahip olmak ister misin? Cevabın evet ise doğru adrestesin gamer 😉 Burada pubg şekilli nick yazma nasıl yapılır? Pubg şekilli isimleri nasıl oluşturulur? Gibi sorulara cevap bulacaksın!

Şekilli nick yazma aracı ile oyunlarda fark yaratman artık çok kolay! Hemen şekilli nick oluştur ve pubg şekilli nick ile rakiplerine korku sal!

Agario Şekilli Nick

Agario şekilli nick, agario oyununda kullandığınız nicklerin daha havalı bir hale getirilmesidir. Agario oyununda çok daha şekilli ve çok daha havalı bir nicke sahip olmak ister misin? Cevabın evet ise doğru adrestesin gamer 😉

Şekilli nick yazma aracı ile oyunlarda fark yaratman artık çok kolay! Hemen şekilli nick oluştur ve agario şekilli nick ile rakiplerine korku sal!

Brawl Stars Şekilli Nick

Brawl Stars şekilli nick, brawl stars oyununda kullandığınız nicklerin daha havalı bir hale getirilmesidir. Brawl Stars oyununda çok daha şekilli ve çok daha havalı bir nicke sahip olmak ister misin? Cevabın evet ise doğru adrestesin gamer 😉

Şekilli nick yazma aracı ile oyunlarda fark yaratman artık çok kolay! Hemen şekilli nick oluştur ve brawl stars şekilli nick ile rakiplerine korku sal!

Şekilli Semboller

T͜͡c٭
۵
Ψ
Ξ
ϟ
۝
ζ͜͡

● ⋆ ✢ ✣ ✤ ✥ ❋ ✦ ✧ ✩ ╰☆╮ ✪ ✫ ✬ ✭ ✮ ✯ ✰ ★ ✱ ✲ ❂ ✵ ✶ ✷ ✸ ✹ ✺ ✻ ✼ ❅ ❆ ❈ ❉ ❊

⁰ ¹ ² ³ ⁴ ⁵ ⁶ ⁷ ⁸ ⁹ ₀ ₁ ₂ ₃ ₄ ₅ ₆ ₇ ₈ ₉

🗹 ✓. √ ☐ ☒ ✇ ✗ ✘ ✕ ☓ ╳ 🗷

▲ ▼ ◄ ► ◣ ◢ ◥ ▼ ◤ ◥ ▴ ▾ ◂ ▸ △ ▽ ◁ ▷ ⊿ ▻ ◅ ▵ ▹ ◃ ▿⟁ ⧋ 🛆 ⎊

❝ ❞ « » ‟ ‹ › ⟨ ⟩ „ ′ ‵ ‘ ’ ‚ ‛ “ ” ‷ ‴ ‶ ″

◉ ○ ◌ ◍ ◎ ● ◐ ◑ ◒ ◓ ◔ ◕ ◖ ◗ ❂ ⊗ ⊖ ⊝ ⊕ ⊙ ⊛ ◘ ◙ ◍ ⭖ ⬬ ⬭ ⬮ ⬯ 🛈

❏ ❐ ❑ ❒ ▀ ▁ ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ▉ ▊ ▋ █. ▌ ▍ ▎ ▏▐ ░ ▒ ▓ ▔ ▕ ╍ ╏ ■ □ ▢ ▣ ▤ ▥ ▦ ▧ ▨ ▩. ▬ ▭ ▮ ▯ ☰ ☲ ☱ ☴ ☵ ☶ ☳ ☷ ◪ ◩

⫷ ⫸ ➟ ➢ ➣ ➤ ➥ ➦ ➧ ➨ ➚ ➘ ➙ ➛ ➜ ➝ ➞ ➸ ➲ ➳ ➳ ➴ ➵ ➶ ➷ ➸ ➹ ➺ ➻ ➼ ➽ ← ↑ → ↓ ↔ ↚ ↛ ↜ ↝ ↞ ↟ ↠ ↡ ↢ ↣ ↤ ↥ ↦ ↧ ↨ ➫ ➬ ➩ ➪ ➭ ➮ ➯ ➱ ↫ ↬ ↭ ↮ ↯ ↰ ↱ ↲ ↳ ↴
↶ ↷ ↸ ↹ ↺ ↻ ↼ ↽ ↾ ↿ ⇀ ⇁ ⇂ ⇃ ⇄ ⇅ ⇆ ⇇ ⇈ ⇉ ⇊ ⇋ ⇌ ⇍ ⇎ ⇏ ⇐ ⇑ ⇒ ⇓ ⇔ ⇕ ⇖ ⇗ ⇘ ⇙ ⇚ ⇛ ⇜ ⇝ ⇞ ⇟ ⇠ ⇡ ⇢ ⇣ ⇤ ⇥ ⇦ ⇧ ⇨ ⇩ ⇪ ⌦ ⌧

☺ ☻ ت ヅ ツ ッ シ Ü ϡ ﭢ

♥ ۵ 웃 유 ღ ♂ ♀

Music: ♪ ♫ ♩ ♬ ♭

✡† ☨ ✞ ✝ ☥ ☦ ☓ ☩ ☯ ☧ ☬ ☸ ♁ ✙ ♆

Ⓐ ☭ ✯ ☪ ☫ ✡ ☮

⁇ ‼ ‽ ⁈ ¿ ¡ ⁉ ؟

♔ ♕ ♖ ♗ ♘ ♙ ♚ ♛ ♜ ♝ ♞ ♟

♤ ♧ ♡ ♢ ♠ ♣ ♥ ♦

⚀ ⚁ ⚂ ⚃ ⚄ ⚅

€ £ Ұ ₴ $ ₰ ¢ ₤ ¥ ₳ ₲ ₪ ₵ 元 ₣ ₱ ฿ ¤ ₡ ₮ ₭ ₩ ރ 円 ₢ ₥ ₫ ₦ z ł ﷼ ₠ ₧ ₯ ₨ K č र

☼ ☀ ☁ ☂ ☃ ☄ ☾ ☽ ❄ ☇ ☈ ⊙ ☉ ℃ ℉ ° ❅ ✺ ϟ

✽ ✾ ✿ ❁ ❃ ❋ ❀

≂ ≃ ≄ ≅ ≆ ≇ ≈ ≉ ≊ ≋ ≌ ≍ ≎ ≏ ≐ ≑ ≒ ≓ ≔ ≕ ≖ ≗ ≘ ≙ ≚ ≛ ≜ ≝ ≞ ≟ ≠ ≡ ≢ ≣ ≤ ≥ ≦ ≧ ≨ ≩ ⊰ ⊱ ⋛ ⋚

☉ Sun, ☽ ☾ ● ◯ Moon, ☿ Mercury, ♀ Venus, ⊕ ♁ Earth, ♂ Mars, ♃ Jupiter, ♄ Saturn, ♅Uranus, ♆ Neptune, ♇ Pluto, ☄ Comet

☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲☲

▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄

▓▒░▓▒░▓▒░▓▒░▓▒░▓▒

№ ∃ ⊥ ∀ ∞ ⌘ 文 ⑂ ஜ ๏ ಠ_ಠ :B 웃 유Ω ☧ ☨ ₪ ∞ ♂ ♀ ☿

꧁꧂ ☘꧁ ꧂ ꕤ

Hazır Şekilli Nickler

T͜͡c٭ ღ დ ❧ ❦ ۵ ლ  ❥ ╠…..╣ ☞ ☜┏…..┛┗…..┓⌒︵⌒ ༄ ︶︵︶ ╭…..╯❁
♫ ♔ ♕ ♖ ♗ ♘ ☾ 卍 ☢ ✿ ❀ ♪ Ψ ☸╰╭ ╮╯Ξ 〶 ➊ ➋ ➌ ➍ ➎ ➏ ➐ ➑ ➒ ➓ ♟♙ 
≶ ≷ ☢☠☮ ∞ ❖ ヅ ツ シ
꧁ ࿗ ࿌ ₦ Ї ₦ ℑ ₳࿌࿗꧂
꧁༒☬Tofa☬༒꧂
▄︻┻═┳一
︻╦̵̵͇̿̿̿̿╤─kïllér
☬๖ۣۜǤнσsτ༻
『 VLT 』
〖ℳℜ〗
▄︻̷̿┻̿═━一 ʜᴇᴀᴅsʜᴏᴛ
︻デ═一 ▸

TUͥRͣKͫ
ᖫ✧ᗩǤᗩᖇᎥᗝ✧ᖭ
❂ṪΛḲ❂
༻тя༺ŦยгкŁє
《ŤЌ》♕βØŘĐØ β€Ř€ŁᎥ♕
♆ᴳᴼᴰᶻᚔR҉O҉S҉S҉ ོ – ᖘᖇⓞ ᙢɛໃ৳ɛᙢ༄༅ ƐŁ̶〄⍶衣 乡ცคşคც૯ᴿᴱᴬᴸ
〖Ɨ¥Ɨ〗♛ŦỮŘҜ♛
ȶǟӄɨʍ օʟʊռʊʀ
ꀸꀎꋪꀎꌗ꓄ ꓄ꍏꀘꀤꎭ
թГѺ ҬѦҠıӍ
TakimmakimYOK
PЯӨ GΛMΣЯ
ⱠłĐɆⱤ
ł₦₮ł₭₳₥
y͓̽i͓̽k͓̽i͓̽l͓̽m͓̽a͓̽z͓̽
k͓̽a͓̽r͓̽t͓̽a͓̽l͓̽
אคภlเz кยгt
∪ち匕丹
૨εყเƶ
ƤŞƗ̇ҜØƤΔŦ
ραδιşαh
şeħzαđe
͕͗Λ͕͕͗͗Ƈ͕͕͗͗Ī͕͕͗͗M͕͕͗͗Λ͕͕͗͗S͕͕͗͗Ī͕͕͗͗Z͕͗
ᴷᴼᴹᵁᵀᴬᴺ ᴸᴼᴳᴬᴿ
A̶S̶L̶A̶N̶
̶̶V̶̶A̶̶Y̶̶ ̶̶B̶̶E̶̶
S҉E҉K҉E҉R҉
βøʍβαcι ʍulαψιʍ
ᏉᏋፚᎥᏒ
เ๓кคภรเz
K∀CǀƧ λOK!
ƤЄƦƖ
çǟʏʟǟӄ
Aɱʌçƨıȥ
ӄʊʀşʊռ ǟֆӄɛʀ
ρƎЯî ℳДƧДℓı
̮Ḫ̮a̮̮y̮̮a̮̮l̮ ̮P̮̮e̮̮r̮̮e̮̮s̮̮t̮
Ađŗεŋąℓïŋ
ŞƖƑƛƇı
ᑭIYᗩᗪᕮ
ⓚⓡⓐⓛⓑⓐⓑⓐ
ƙɾʌʅƅʌƅʌ
kralbaba
нγтнм – rhythm – ᴿᴴʸᵀᴴᴹ 
ölüʍcül – ölüмɔül – öʟüʍƈüʟ – öŀümċüŀ 
κøƦκu$uz – ʞoяʞυƨυz – ⓚⓞⓡⓚⓤⓢⓤⓩ – κ⊕rκušuz 
cellαт – |͇̿ ͇̿ ͇̿ ͇̿ |̶͇̿ ̶͇̿ ͇̿ |͇ ͇ |͇ ͇ |̶̿ ̶̿ ̶̿ ̶̿| ̿ ̿|̿ ̿  – cєℓℓαт – ƇƐĿĿΛƬ – ƇἝĿĿᾋҬ 
|< |̶̿ ̶̿ ̶̿ ̶̿| ̿ ̿|̿ ̿ | |͇ ͇ – katil – kคtil 
vυяυɔυтıм – ʋʊʀʊƈʊȶɨʍ -vurucutim – νυяυcυтıм 
ölüʍ$üz – ölümsüz – öłüмṩüẓ  – öĿüṂṨüẔ 
şą√ąşçı – รคשคşçı – Șλνλşçı нɒγɒlɘт – 
ђคץคlєt – нαуαℓєт αzƦαιl – 
ΛẔ尺ΛɪŁ – |̶̿ ̶̿ ̶̿ ̶̿|̿ ̿/ ͇ ͇ |̿ ̿ ̿\ |̶̿ ̶̿ ̶̿ ̶̿|| |͇ ͇   – azrail
『ᴹᵛᴸ』•Ҟモれ乙Ö࿐

♚♔ ➱  Şah  –  King ♛♕ ➱  Vezir  –  Queen ♜♖ ➱  Kale  –  Rook
♝♗ ➱  Fil  –  Bishop ♞♘ ➱  At  –  Knight

Dekoratif Hazır Nickler

•:*´¨`*:•.☆ rumuz ☆•:*´¨`*:•.
☆.¸¸.•´¯`•.¸¸.♡.¸¸.•*´¯`♥ N’x ♥´¯`*•.¸¸.♡.¸¸.•´¯`•.¸¸.☆
(`’•.(`’•.¸*¤*¸.•’´)¸.•’´) rumuzu (`’•.(`’•.¸*¤*¸.•’´)¸.•’´)
«•´`•.(`•.¸♥•♥•♥¸.•´).•´`•» rumuz «•´`•.(`•.¸♥•♥•♥¸.•´).•´`•»
(̅_̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̲̅̅b̲̅o̲̅ r̲̅ o̲̅̅_̅_̅_̅()ڪ
–====(,̲̅,̲̅,̲̅,̲̅,̲̅,̲̅,̲̅,̲̅,̲̅,̲̅,̲̅,̅̅ |¯̲̲̅̅()–©
|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅] VoLume ıııııııııııııııı[]ıııııı %85 Bass ıııııııııııııııııı[]ıı %95 |̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅] 
●●[̲̅ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]●● (Love)̿̿̿̿̿̿̿̿ ̿̿̿̿ ̿̿̿̿’̿’\̵͇̿̿\=((•̪●))=/̵͇̿̿/’̿̿ ̿ ̿ ̿ ̿̿̿̿̿
~√V”^√~√V^√V’^~———- 
<º))))><(•ิ_•ิ)> (NİCK) <(•ิ_•ิ)><((((º> 
((¯`»`·.,¸¸,.·´↕A↕Ş↕K↕ ═══ ((( Nick))) ═══ ↕A↕Ş↕K↕`·.,¸¸,.·´«´¯)) 
ஐ ░░▒▓███▓▒░░ ♠♠♠♠♠ Nick ♠♠♠♠♠ ░░▒▓███▓▒░░ ஐ 
ஐ ♥―♥―♥―♥→ ‼… Nick …‼ ←♥―♥―♥―♥ ஐ 
«««¯¯¯¯º~º¯¯¯¯« ( Nick )»¯¯¯¯º~º¯¯¯¯»»» 
| ¤ۣۜ..¤ |·°·  ·° (Nick) °·  ·°·| ¤ۣۜ..¤| 
((¯`»¦«´¯)) Nickiniz ((¯`»¦«´¯)) 
¸.•*´¯`v´¯`*•.¸¸ × şekilli harfler × ¸¸.•*´¯`v´¯`*•.¸¸ 
•:*:• •:*:• •:*:• •:*:• •:*:•şekilli isim yazma •:*:• •:*:• •:*:• •:*:• •:*:• 
•-•´¯`•-» şekilli semboller «-•´¯`•-•. 
◦°°◦εїз◦°°◦εїз◦°°◦εїз◦°°◦εїз◦°°◦εїз◦°°◦ isminiz◦°°◦εїз◦°°◦εїз◦°°◦εїз◦°°◦εїз◦°°◦εїз◦°°◦ 
۩۞۩๑ şekilli pubg harfleri๑۩۞۩ 
(¯`•._.•[ süslü agorio nicki ]•._.•´¯) 
◦°°◦εїз◦°°◦๑ adını yaz๑◦°°◦εїз◦°°◦ 
☆*••.•´¯`•.•• rumuzunuz burada ••.•´¯`•.••*☆ 
˙·٠•● adınıyaz ●•٠·˙ 
•:*´¨`*:•.☆ süslü nick ☆•:*´¨`*:•. 
๘۩ஜ๘๘۩¤ۣۜ๘۩ஜ๘๘۩¤ۣۜ๘۩ஜॐ 
×÷•.•´¯`•)» şekilli«(•´¯`•.•÷× 
˙·٠•●●•٠·˙*¨`*:•. en güzel şekil.•:*¨`*˙·٠•●●•٠·˙ 
♥♡▂ ▃ ▅ ▆ █ en güzel süslü nick █ ▆ ▅ ▃ ▂ ♥♡ 
☆.¸¸.¤•´¯`•¤.¸¸.•¤ ♡ nick buraya ♡ ¤•.¸¸.¤•´¯`•¤.¸¸.☆ 
☆.¸¸.•´¯`•.¸¸.♡.¸¸.•*´¯`♥ süslünickler ♥´¯`*•.¸¸.♡.¸¸.•´¯`•.¸¸.☆ 
(^_^) süslü msn harfleri (^_^) 
º)))).•´¯`•. en iyi nick¸.•´¯`•.¸((((º 
(¯`·.____(¯` мυтℓυℓυк gєтιяѕιη αşкıм ¯)_____.·´¯) 
(¯`·»¤¦¤«·´¯) мυтℓυℓυк gєтιяѕιη αşкıм (¯`·»¤¦¤«·´¯) 
(.¤´¯`· мυтℓυℓυк gєтιяѕιη αşкıм ·´¯`¤.) 
«•º ๓ยtlยlยк ﻮєtเгรเภ คşкı๓º•» 
«§»}¦{«[ ๓ยtlยlยк ﻮєtเгรเภ คşкı๓ ]»}¦{«§» 
(.·°·._.·°·.. ๓ยtlยlยк ﻮєtเгรเภ คşкı๓ ..·°·._.·°·.) 
(¯\_/¯`¤´¯×\< mútlúlúk gétíŕśíń áşkım >/ׯ`¤´¯\_/¯) 
((¯`·.¤¥§¦§¥¤.·´¯ mútlúlúk gétíŕśíń áşkım ¯`·.¤¥§¦§¥¤.·´¯)) 
(¯`мυтℓυℓυк gєтιяѕιη αşкıм ¯) 
»¦« мυтℓυℓυк gєтιяѕιη αşкıм »¦« 
.·´¯`·»« мυтℓυℓυк gєтιяѕιη αşкıм »«´¯`·. 
๘۩ஜ๘๘۩¤ۣۜ๘۩ஜ๘๘۩¤ۣۜ๘۩ஜॐ ×÷•.•´¯`•)» hazır şekilli nickler «(•´¯`•.•÷× ˙·٠•●●•٠·˙*¨`*:•. ⓐⓛⓔⓜⓔ ⓘⓝⓐⓣ.•:*¨`*˙·٠•●●•٠·˙ ☆.¸¸.¤•´¯`•¤.¸¸.•¤ 
♡ hazır şekilli nickler ♡ ¤•.¸¸.¤•´¯`•¤.¸¸.☆ ☆.¸¸.•´¯`•.¸¸.♡.¸¸.•*´¯`
♥ 丂乇√dムレノ ア尺乇刀丂 ♥
´¯`*•.¸¸.♡.¸¸.•´¯`•.¸¸.☆ •°¤*(¯`°´¯)*¤°• ⓐⓩⓡⓐⓘⓛ •°¤*(¯`°´¯)*¤°•. ..•*•..รєภรเz ครlค ..•*•.. °.¸¸.•´¯`» ⓟⓡⓔⓝⓢⓔⓢ «´¯`•.¸¸.° ۩۞۩♣(¯`•¸•´¯)
★¤( hazır şekilli nickler )¤★(¯`•¸•´¯)
♣۩۞۩ •–•-• ĎĔĹĨ ĞöŃüĹ •-•–• 
»-(¯`v´¯)-» hazır şekilli nickler «-(¯`v´¯)-« «•´`•.(`•.¸♥•♥•♥¸.•´)
.•´`•» 丂乇√dムレノ ア尺乇刀丂 «•´`• .(`•.¸♥•♥•♥¸.•´).•´`•» ¤¸.•´¯`•.¸•.–»
[ ⓐⓛⓔⓜⓔ ⓘⓝⓐⓣ ]«- –•.¸¸.•´¯`•.¸¤ —-Oº°‘¨ รhazır şekilli nickler ¨‘°ºO—-. º°¨¨°º©©º°¨¨°º©hazır şekilli nickler ©º°¨¨°º©©º°¨¨°º© 
.·´¯(_.·´¯(_.·´¯( ⓐⓩⓡⓐⓘⓛ )¯`·._)¯`·._)¯`·. ,
^’~*-.,_,.- hazır şekilli nickler -.,_,.-*~’^’*-, 
(¯`·.¸¸.·´¯`·.¸¸.-> hazır şekilli nickler <-.¸¸.·´¯`·.¸¸.·´¯) 
»¬=椺²°`¯ ¯`°º ®*´¯`*.¸¸.*´¯`*ⓟⓡⓔⓝⓢⓔⓢ*´¯`*.¸¸.*´¯` ¸.·`¯`·.¸¸.·`¯`·รhazır şekilli nickler ·`¯`·.¸¸.·`¯`·.¸
 (¯`·.¸¸.-> °º hazır şekilli nicklerº° <-.¸¸.·´¯) 
(`¨§/¨´)—»–@-} รєภรเz ครlค {[email protected]–«—(`¨§/¨´) 
˙·٠٠•●|●||||●● ●● ●● hazır şekilli nickler ●● ●● ●● |||||●|●•٠٠·˙ 
๑۩۞۩๑hazır şekilli nickler ๑۩۞۩๑ ஐ•
▓░▓░▓ⓟⓡⓔⓝⓢⓔⓢ▓░▓░▓░•
ஐ ஐ─╬╬╬®░░ ♥ xat nicki yaz ♥ ░░ ®╬╬╬─ ஐ 
(¯`·.¤¥§¦§¥¤.·´¯♥hazır şekilli nickler ♥¯`·.¤¥§¦§¥¤.·´¯) 
ஐ░░░(♥_♥)♀↨۩۞۩๑ hazır şekilli nickler ۩۞۩๑ ↨♀(♥_♥)░░░ஐ 
(¯`·._.·[ (รєภรเz ครlค) ]·._.·´¯) 
¨°o.O (ĎĔĹĨ ĞöŃüĹ) O.o° ×÷·.·´¯`·)
» (丂乇√dムレノ ア尺乇刀丂) «
(·´¯`·.·÷× · ··^v´¯`×) hazır şekilli nickler (×´¯`v^·· · ,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
-( ·.·´¯`·.·• `·.¸¸.·´´¯`··._.· (χαт ηι¢кℓєяι) `·.¸¸.·´´¯`··._.· º)))).
•´¯`•. Agario sekilli isim¸.•´¯`•.¸ 
(¯`·»¤¦¤«·´¯) мυтℓυℓυк gєтιяѕιη αşкıм (¯`·»¤¦¤«·´¯) 
(.¤´¯`· мυтℓυℓυк gєтιяѕιη αşкıм ·´¯`¤.) 
«•º ๓ยtlยlยк ﻮєtเгรเภ คşкı๓º•» 
«§»}¦{«[ ๓ยtlยlยк ﻮєtเгรเภ คşкı๓ ]»}¦{«§» 
★••.•´¯`•.••♥en güzel ♥••.•´¯`•.••★ 

Yorum Yap

Yorumlar (6)

 1. mehmetdilekci0_avatar

  Boyle oyun gorulmedi bu hayatta oynadıgım en guzel oyun

 2. mehmetdilekci0_avatar

  Galaxy Bs Ve Kuzey ismi gelsin

 3. mehmetdilekci0_avatar

  Mrb bn oyunda ismimin gorunmesini istemiyorum . İsimsiz nick nasil oluyo

 4. mehmetdilekci0_avatar

  çok güzel şekiller vardi aralirdan seçmek gerçekten çok zor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.