1. Anasayfa
  2. Genel

Merhaba Dünya!

Merhaba Dünya!
2

Merhabalar, uzun zamandır aklımda olan bir türlü gün yüzüne çıkaramadığım blog projem bu gece itibariyle yayın hayatına başladı. Bloğumda tek tip içerikten ziyade geniş bir perspektiften bakarak içerikler hazırlamayı düşünüyorum. Umarım sürekliliğini getirebilirim bu sefer kendime söz verdim 🙂 korkmanıza gerek yok.

Web dünyasında günde milyonlarca içerik oluşturuluyor, paylaşılıyor, tartışılıyor içeriklerin çoğunluğu boş popülarite bakısı ile yapılmış, hit, izlenim kazanmak uğruna yapılmış insanlara bir faydası olmayan bilgilerden ibaret. Bu çoğunluğun içinde tabii ki de gerçekten fayda sağlamak hazırlanmış, bilgiyle dolu içeriklerde var. Ben içi boş içerik oluşturmaktansa dolu dolu, fayda sağlayacak bilgileri sitemi ziyaret eden kullanıcılarımla buluşturmak istiyorum.

blog web dünyası

Bunun dışında, genel olarak içeriklerimde anlatılan konuyu mutlaka resimlerle destekleyerek konun tam anlaşılmasını sağlamaya çalışacağım. Mutlaka varsa kaynakları, sizlerin faydalanması için konu sonuna eklemeyi düşünüyorum. Eğer olursa sizlerden yorumlar, sorular hepsine vaktim yettiği ve bildiğim kadarıyla yanıtlamaya çalışacağım.

Bin bir umutla açtık bakalım, zaman ne gösterecek. Açıkçası burayı çok fazla bir kişinin okuyacağını düşünmüyorum ama olsun bu bir blog geleneğinin, olmazsa olmazı mutlaka ilk yazınızda bir merhaba demelisiniz. Evet sen buradaysan, bu geleneğe şahit oluyorsun kendini şanslı hissede bilirsin.

Ve son olarak kendimden bahsedecek olursam, web ile ilk deneyimim 2010 senesine dayanmakta o zamandan bu zamana bir çok site açtım kapattım ve halende devam ediyorum. Teknoloji ile içli dışlı biriyim, yeni bir şey her zaman ilgimi çekmiştir. Şuan için web taraflı yazılıma kafayı takmış durumdayım. Php, Asp, Css, Html, JavaScript dillerinde kendimi geliştirmeye çalışıyorum bir taraftan da seo, siber güvenlik, sunucu yönetimi gibi konularda bilgimi artırmayı hedefliyorum. Lafı daha fazla uzatmayacağım hoşça kalın. (27.11.2017 – 02:35)

Evet evet açıldı Mehmet Dilekci | Kişisel Bloğu hayırlı olsun.

Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. 6 yıl önce

    Hayırlı olsun. raspberry pi ile sunucu kurmanı bekliyoruz. ?

    • Çok teşekkür ederim. Raspberyy pi hakkında zaten detaylı rehberler hazırlamayı düşünüyorum. İnşallah yakın zamanda siteye eklenir. 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir